Profil

SLUŽEBNÍČEK

Naše služby:

  • Jsme komplexní zdroj spotřebního materiálu a počítačových doplňků
  • Internetové obchodování prostřednictvím B2B portálu eMenu na www.lama.cz, on-line informace o zboží, cenách, skladové zásobě, možnost vyhledávání, filtrování a řazení položek podle vybraných kritérií a parametrů, individuální tvorba cen, množstevní slevy
  • Technická podpora - ovladače, návody atd.
  • Dodávky do 24 hodin, osobní odběry, garantované doručení zásilky  v určeném čase, kurýrní, paletová přeprava aj.
  • Přímé zásilky koncovým zákazníkům Vaším jménem
  • On-line sledování pohybu zásilky
  • On-line systém pro zadávání reklamací
 


Unikátní marketingová a prodejní podpora jen pro Vás:


e2Locator

E2Locator

Nejpropracovanější vyhledávač spotřebáku na www.lama.cz i na poskytovaných internetových obchodech (Easy e-shop Pyramid). Díky němu snadno a rychle najdete spotřební materiál do Vaší tiskárny, faxu, kopírky...

Datova vymena

Datová výměna

Víte, že můžete jednoduše provázat naše data nejen s Vaším e-shopem, ale také s celým Vaším objednávkovým a účetním systémem?

easy eshop pyramid

Easy e-shop Pyramid

Váš vlastní internetový obchod specializovaný na spotřebák a doplňky s kompletním zázemím, skladem a servisem distributora. Zřízení a provoz zdarma, velmi rychlé nastavení do základní plně funkční verze.

eBody

eBody

Speciální on-line slevový systém, díky nákupu vybraných položek získáváte virtuální eBody, jejichž využitím můžete mít dopravu vždy zdarma či spoustu výrobků za bezkonkurenční cenu.

USB flash disk s vlastním potiskem

USB flash disky s vlastním logem již od 20 kusů jen u LAMA Plus! Nechejte si vyrobit USB flash disk např. s Vaším logem, jménem nebo obrázkem. Vše uděláme za Vás! Skvělý dárek pro Vaše zákazníky, obchodní partnery nebo zaměstnance. Máte na výběr ze 2 modelů, 3 kapacit, 4 typů balení, 5 možností značení a 19 barevných variant!

bonus

Easy leták Bonus 

Váš vlastní barevný měsíčník - leták s akčními produkty a novinkami, formát A3, s Vaším vlastním kontaktem a Vašimi cenami zadávanými přes internet na www.lama.cz.


Bannery a e-maily

V této sekci naleznete bannery a e-maily, které si můžete bezplatně stáhnout popř. rozeslat svým zákazníkům.



Free transfer

Free transfer

2 způsoby jak neplatit dopravné:
1. Objednávkou přes internet do 13:00 nad 4 900 Kč bez DPH v ČR.
2. Využitím nasbíraných eBodů
Pro aktuální podmínky pro dopravu zdarma sledujte www.lama.cz.

easy shop

Easy shop

Komplexní služba a pomoc při zařizování Vaší prodejny - stojany, letáky, vhodný sortiment, balíčky se zvýhodněnými podmínkami nákupu - akční ceny, prodloužená splatnost a možnost vrácení zboží.

Special article

Special article

Dodáme Vám zboží také do starších typů zařízení, kterým se ostatní distributoři nezabývají.



Exchange pack

Exchange pack

Zpětná výměnná zásilka pro LAMA Plus např. s reklamacemi, renovacemi. Nejrychlejší a nejlevnější způsob dopravy k distributorovi.


easy katalog

Easy catalog

Spolupráce při tvorbě Vašeho katalogu - výběr nejprodávanějších položek, textová i grafická podpora.
demo pack

Demo pack 

Vzorky produktů značky LOGO na prodejnu za 50% demo cenu. Sleva se vztahuje pouze na zboží uvedené ve speciálním mailingu na demo produkty.


SOS pack

SOS pack

Sobotní dodávka zboží při objednávce uskutečněné nejpozději v pátek do 16:00 hod. Doručení zboží v sobotu dopoledne službou EMS (Česká pošta). Platí pouze pro ČR.


Easy return

Easy return

Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc a umožňujeme jim využít možnost vrácení neprodaného zboží zejména u nově zaváděného sortimentu.


no risk pack

No risk pack

Speciální nabídka zboží s odloženou splatností "kup teď a plať až za 90 dnů", možnost vrácení neprodaného zboží včetně další marketingové podpory. Nebojte se nového sortimentu - nic neriskujete.

Partner program

Partner program

Gaming partnerství - program na podporu prodeje vybraných herních značek, členské výhody, speciální podpora.