Profil

SLUŽEBNÍČEK

Naše služby:

  • Jsme komplexní zdroj spotřebního materiálu a počítačových doplňků
  • Internetové obchodování prostřednictvím B2B portálu eMenu na www.lama.cz, on-line informace o zboží, cenách, skladové zásobě, možnost vyhledávání, filtrování a řazení položek podle vybraných kritérií a parametrů, individuální tvorba cen, množstevní slevy
  • Technická podpora - ovladače, návody atd.
  • Dodávky do 24 hodin, osobní odběry, garantované doručení zásilky  v určeném čase, kurýrní, paletová přeprava aj.
  • Přímé zásilky koncovým zákazníkům Vaším jménem
  • On-line sledování pohybu zásilky
  • On-line systém pro zadávání reklamací
 


Unikátní marketingová a prodejní podpora jen pro Vás:


e2Locator

E2Locator

Nejpropracovanější vyhledávač spotřebáku na www.lama.cz i na poskytovaných internetových obchodech (Easy e-shop Pyramid). Díky němu snadno a rychle najdete spotřební materiál do Vaší tiskárny, faxu, kopírky...

Datova vymena

Datová výměna

Víte, že můžete jednoduše provázat naše data nejen s Vaším e-shopem, ale také s celým Vaším objednávkovým a účetním systémem?

easy eshop pyramid

Easy e-shop Pyramid

Váš vlastní internetový obchod specializovaný na spotřebák a doplňky s kompletním zázemím, skladem a servisem distributora. Zřízení a provoz zdarma, velmi rychlé nastavení do základní plně funkční verze.

eBody

eBody

Speciální on-line slevový systém, díky nákupu vybraných položek získáváte virtuální eBody, jejichž využitím můžete mít dopravu vždy zdarma či spoustu výrobků za bezkonkurenční cenu.

USB flash disk s vlastním potiskem

USB flash disky s vlastním logem již od 20 kusů jen u LAMA Plus! Nechejte si vyrobit USB flash disk např. s Vaším logem, jménem nebo obrázkem. Vše uděláme za Vás! Skvělý dárek pro Vaše zákazníky, obchodní partnery nebo zaměstnance. Máte na výběr ze 2 modelů, 3 kapacit, 4 typů balení, 5 možností značení a 19 barevných variant!

bonus

Easy leták Bonus 

Váš vlastní barevný měsíčník - leták s akčními produkty a novinkami, formát A3, s Vaším vlastním kontaktem a Vašimi cenami zadávanými přes internet na www.lama.cz.


Bannery a e-maily

V této sekci naleznete bannery a e-maily, které si můžete bezplatně stáhnout popř. rozeslat svým zákazníkům.Free transfer

Free transfer

2 způsoby jak neplatit dopravné:
1. Objednávkou přes internet do 13:00 nad 4 900 Kč bez DPH v ČR.
2. Využitím nasbíraných eBodů
Pro aktuální podmínky pro dopravu zdarma sledujte www.lama.cz.

easy shop

Easy shop

Komplexní služba a pomoc při zařizování Vaší prodejny - stojany, letáky, vhodný sortiment, balíčky se zvýhodněnými podmínkami nákupu - akční ceny, prodloužená splatnost a možnost vrácení zboží.

Special article

Special article

Dodáme Vám zboží také do starších typů zařízení, kterým se ostatní distributoři nezabývají.Exchange pack

Exchange pack

Zpětná výměnná zásilka pro LAMA Plus např. s reklamacemi, renovacemi. Nejrychlejší a nejlevnější způsob dopravy k distributorovi.


easy katalog

Easy catalog

Spolupráce při tvorbě Vašeho katalogu - výběr nejprodávanějších položek, textová i grafická podpora.
demo pack

Demo pack 

Vzorky produktů značky LOGO na prodejnu za 50% demo cenu. Sleva se vztahuje pouze na zboží uvedené ve speciálním mailingu na demo produkty.


SOS pack

SOS pack

Sobotní dodávka zboží při objednávce uskutečněné nejpozději v pátek do 16:00 hod. Doručení zboží v sobotu dopoledne službou EMS (Česká pošta). Platí pouze pro ČR.


Easy return

Easy return

Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc a umožňujeme jim využít možnost vrácení neprodaného zboží zejména u nově zaváděného sortimentu.


no risk pack

No risk pack

Speciální nabídka zboží s odloženou splatností "kup teď a plať až za 90 dnů", možnost vrácení neprodaného zboží včetně další marketingové podpory. Nebojte se nového sortimentu - nic neriskujete.

Partner program

Partner program

Gaming partnerství - program na podporu prodeje vybraných herních značek, členské výhody, speciální podpora.