2016 - KARVINÁ - Golfový turnaj


Nejen René, já a Rudolf vyrazili na golf. Pro aktivní nedělní odpoledne 8.5. se rozhodlo více nadšených kolegů i se svými partnery.

Poté, co jsme se stručně seznámili s golfovou etiketou a pravidly hraní na golfovém hřišti Lipiny Karviná, jsme si mohli odpálit několik míčků na odpališti, zapatovat si na greenu a vrhnout se na veřejné 9-jamkové hřiště. Rozděleni do skupin po 3-4 hráčích jsme se tzv. technikou TEXAS snažili zahrát všech 9 jamek na co nejméně odpalů a úderů.

Počásí nám přálo a ani silnější větřík neměl šanci změnit směr letu míčku, jelikož se většině spíše dařilo hrát "pozemní hokej". Ale padaly i slušné výkony!

Vítězné družstvo získalo pěkné ceny a všichni jsme si na památku odnesli golfový míček z areálu Lipiny a příjemný sportovní zážitek.

2016 - BRNO, TRENČÍN - Roadshow


Tradiční setkání se zákazníky a Bowlingshow v Brně proběhlo dne 5. 5. 2016.
Setkání zástupců LAMA Plus a dealerů se uskutečnilo také na Slovensku, a to v Trenčíně dne 17. 5. 2016.

2016 - BRATISLAVA - Herní turnaj Y-Games


V období 16. - 17. 4. 2016 proběhl v Bratislavě největší herní turnaj na Slovensku Y-Games, na kterém produkty E-Blue nemohly chybět. V samém centru dění v naší E-Blue Game Zone si mohli návštěvníci turnaje prohlédnout veškeré herní vybavení značky E-Blue a rovnou si vybrané produkty vyzkoušet přímo v praxi při hraní Counter Strike: Global Offensive. Zájem o testování produktů byl velký a není divu, že mnozí návštěvníci rovnou využili možnost si produkty koupit s 20% slevou. Po oba dny se na hlavním pódiu Y-Games losovala tombola, ve které mohli šťastní výherci získat herní produkty E-Blue - herní set Cobra, myš Auroza s podložkou Mazer nebo sluchátka Cobra X951. A ti fanoušci, kteří nám poslali na facebook selfie z našeho stánku bojovali o sluchátka E-Blue Cobra.

A co bylo pro fanoušky eSportu na Y-Games k vidění?
Soutěžilo se v 6 hrách: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, Hearthstone, Fifa 2016, Rocket League. Celkem se turnaje zúčastnilo X hráčů, X týmů, které sledovalo X fanoušků přímo na místě a X fanoušků na streamu. Cosplay soutěž skvěle dotvořila atmosféru celé akce.

A vítězové?
Hlavní turnaj ovládli hráči Counter Strike: Global Offensive, ve kterém vybojoval první místo český tým eSuba.intel, na druhém místě skončil tým eXtatus a třetí místo patřilo E-Blue eEriness. Ve hře League of Legends těsně vyhráli eXtatus nad Our fifth is alt tabbed a třetí místo putovalo k eSuba.intel. Pořadí v Dota 2 bylo následující, první Peasant Gaming, druzí eEriness a třetí Flyover. Vítězem v Hearthstone se stal Scruffy z týmu Fraternitas následovaný Martim a Garom. Ve Fifa 2016 vládl Miloš Janega z týmu ROOX, který porazil Jakuba Solca a na třetí příčce skončil Matej Peluha. V turnaji Rocket League si první tři místa odnesly týmy eXtatus, Dark Tigers a Mix123. Nemohla chybět ani divácky velmi oblíbená soutěž Cosplay, kterou vyhrála Kaminari s postavou Morgany z League of Legends. Tímto vítězstvím si pojistila postup na celosvětovou soutěž Cosplay World Masters, která se bude konat v Portugalsku.

Gratulujeme především námi podporovanému týmu eEriness.

Více informací na: http://y-games.sk/

2016 - KARVINÁ - Firemní školení


Jarní firemní školení proběhlo 16.4.2016 v Karviné.

2016 - KARVINÁ - Otevření FIT & RELAX zóny


Výborně! Od 2.3.2016, kdy se slavnostně otevřely nově zrekonstruované firemní prostory zvané FIT & RELAX ZÓNA, si můžeme odpočinout v masážním křesle, zahrát si partičku stolního tenisu, trochu si zaposilovat či jinak protáhnout svá unavená těla.

2015 - KRAKOV - Adventní trhy


Po úspěšném zájezdu do vánoční Vídně v roce 2014 se vedení společnosti rozhodlo poděkovat svým zaměsnancům za celoroční práci a píli opět organizovaným zájezdem, tentokráte do polského Krakova.
I letos byl velký zájem z řad zaměstnanců a jejich partnerů.
Prohlídce samotného královského města Krakov předcházel dopolední výlet do nedalekého městečka Wieliczka, kde se nachází světoznámý solný důl. Organizovaná společná prohlídka s průvodcem byla opravdu nevšedním zážitkem pro každého.
Po pozdním obědě na předměstí Krakova se již výprava přesunula do centra města. Kdo měl zájem, mohl se připojit k marketingem organizované skupině, která procházela krakovskou židovskou čtvrtí směrem na královský hrad Wawel a poté starobylými uličkami na Hlavní náměstí. Zde již v pozdních odpoledních hodinách na nás dýchala vánoční atmosféra a málokdo odolal vůním bigosu, grilovaných uzenin či svařeného vína.

<<  <  1  2  3  4  5  6    ...  >  >>