|  1  2  >>  >>| |
Řazení : 
  zobrazení 
  položek 
NáhledVýr.Skl.č. | Obj. č. | OEMSNCena EU vč. DPHDPH
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), 2xLC - 2xST, 2m, economy
1Skl.č.: *27947
Obj. č. : KJ020P5LTE01
0,10205,0021%
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), LC-LC - 15m, modrozelený, economy
1Skl.č.: *63973
Obj. č. : KJ015P5LL801
0,10390,0021%
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), LC-LC - 3m, modrozelený, economy
1Skl.č.: *63975
Obj. č. : KJ003P5LL801
0,10179,0021%
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), ST - SC, 1m, economy
1Skl.č.: *27935
Obj. č. : KJ010P5CTE01
0,10144,9921%
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), ST - ST, 2m, economy
1Skl.č.: *27933
Obj. č. : KJ020P5TTE01
0,10151,0021%
Optický Patch Cord Multi mod (62,5/125), 2xLC - 2xLC, 1m, economy
1Skl.č.: *27953
Obj. č. : KJ010P6LCE01
0,10189,0021%
Optický Patch Cord Multi mod (62,5/125), 2xST - 2xST, 1m, economy
1Skl.č.: *27930
Obj. č. : KJ010P6TTE01
0,10174,0021%
Optický Patch Cord Multi mod (62,5/125), LC - ST, 1m, economy
1Skl.č.: *27948
Obj. č. : KJ010P6LTE01
0,1078,1121%
Optický Patch Cord Multi mod 62,5/125, SC - SC, 2m, economy, 27939
1Skl.č.: *27939
Obj. č. : KJ020P6CCE01
0,1023,0021%
Optický Patch Cord Single mod (9/125), 2xLC - 2xST, 1m, economy
1Skl.č.: *27925
Obj. č. : KJ010P0LTY01
0,10197,0021%
Optický Patch Cord Single mod (9/125), 2xST - 2xSC, 1m, economy
1Skl.č.: *27915
Obj. č. : KJ010P0CTY01
0,10168,0021%
Optický Patch Cord Single mod (9/125), 2xST - 2xSC, 2m, economy
1Skl.č.: *27914
Obj. č. : KJ020P0CTY01
0,10179,0021%
Optický Patch Cord Single mod (9/125), 2xST - 2xST, 1m, 27916
1Skl.č.: *27916
Obj. č. : KJ010P0TTY01
0,1087,2021%
Optický Patch Cord Single mod (9/125), 2xST - 2xST, 2m, economy
1Skl.č.: *27917
Obj. č. : KJ020P0TTY01
0,10178,0021%
Optický PigTail Multi mode (50/125), LC - 1m, economy
1Skl.č.: *27963
Obj. č. : KJ010I5ILE01
0,1082,5921%
|  1  2  >>  >>| |

LEGENDA:Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění, některé obrázky mají jen ilustrační charakter.
Akce. Novinka. Výprodej.
* SN - smluvní navýšení ceny (PHE popl. za likvidaci hist. zboží + AP autorský poplatek )

Ceny jsou Kč bez DPH

Kabely (Optika)

jiné Síťové prvky (LAN, WIFI)

Výrobce

  • Neutralle [21]

Délka [m]

  • 1 [15]
  • 2 [6]
  • 3 [1]
  • 15 [1]

Konektor

  • bez 2. konektoru [1]
  • LC [4]
  • LC-LC [2]
  • SC [5]
  • ST [7]
  • 2xLC [4]
  • 2xSC [2]
  • 2xST [10]

Specifikace

  • Multi mod (50/125) [5]
  • Multi mod (62,5/125) [3]
  • Multi mod 62,5/125 [1]
  • Multi mode (50/125) [2]
  • Multi mode (62,5/125) [3]
  • Single mod (9/125) [5]
  • Single mode (9/125) [4]

Typ kabelu

  • Optický Patch Cord [14]
  • Optický PigTail [9]