- home
- >
- Díly pro servis
- >
- HP
- >
- VHPQ3984AGKG
HP originální fuser Q3984A, 150000str., 110V, zapékací jednotka
| Obj. číslo | VHPQ3984AGKG | |
| Skladové č. | *63074 | |
| Originální č. | Q3984A | |
| Čárový kód | 0829160101477 | |
| Celní zařazení | 84439990 | |
| Záruka | 24 měsíců | |
| Výrobce | Hewlett-Packard | |
Od 1.5.2023 je tento produkt určen pouze pro registrované HP partnery. Zaregistrujte se i Vy, je to snadné - více informací zde nebo u Vašeho obchodníka | ||
Tiskový spotřební materiál HP Color LaserJet 5550 nabízí vynikající kvalitu tisku a spolehlivý provoz pro rychlý barevný tisk profesionální kvality. Tiskový materiál byl navržen společně s tiskárnou HP LaserJet za účelem vytvoření ostrých, jasných a zářivých výsledků při každém tisku.
Chemicky vyrobený sférický toner druhé generace s uniformními vlastnostmi a optimalizovanou velikostí umožňuje přesnou kontrolu nad umístěním toneru. Toner disponuje vylepšenými pigmenty, leskem a složením v různých vrstvách částic, které optimalizují výsledky tiskového systému. Technologie tiskového spotřebního materiálu HP Smart v systému kazet a tiskáren HP umožňuje automatickou průběžnou elektrofotografickou (EP) úpravu náboje částic v průběhu celé životnosti kazety a zajišťuje tak konzistenci barev.
Pokročilé složení toneru pro sytý a ostrý tisk za všech okolností
Tiskový systém nabízí snadný přístup předními dvířky. Intuitivní design zajišťuje správnou instalaci a ověřuje přítomnost originální kazety HP. Tiskárna HP dokáže rozpoznat tiskový spotřební materiál HP Smart a spustit sledování stavu, aktivní upozorňování, objednávky po internetu, vzdálené řešení problémů, vylepšené sledování tiskových úloh a vyrovnání zátěže. Spotřební materiál poskytuje informace o tom, kolik stran nebo výtisků zbývá, aby mohlo dojít k dokončení tiskové úlohy a minimalizaci odpadu.
Snadné použití a údržba díky nové architektuře tiskových kazet
Dlouhodobé investice do oblasti špičkového výzkumu a vývoje, designu, výroby a testování přináší výrazně nižší poruchovost a maximální dobu provozu. Pokročilá architektura tonerů, kazet a tiskáren, chytré tiskové komponenty a software pro kalibraci barev jsou vzájemně kompatibilní. Složení toneru podporuje rychlé zapékání při nižších teplotách a umožňuje tak rychlou dobu zahřívání i vytištění první stránky. Navíc prochází testy konzistentní kvality tisku na široké škále papírů.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna řady HP Color LaserJet 5550 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 150000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 150000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 829160101477 |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 661 x 308 x 324 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | Q3984A |
| Kód UNSPSC | 44103004 |
| Hmotnost balení | 5 kg |
| balení | karton | |
| ks | 1 ks | 1 ks |
| čárový kód | 0829160101477 | |
| rozměr | 66.1*32.4*30.8cm | 66.1cm*32.4cm*30.8cm |
| hmotnost | 5.000kg | 5.00kg |







