Easy vyhledávač kabelů a redukcí
1
2

DisplayPort samec

3

Vyberte konec
4
Zvolte konec kabelu

  • DisplayPort samec

  • DVI (24+1) samec

  • HDMI samec

  • mini DisplayPort samec


  • CINCH samec

  • CINCH samec + Jack (3.5mm) samec

  • Coax (9.5mm) samec

  • Coax (9.5mm) samice

  • DVI (12+5) samec

  • DVI (18+1) samec

  • DVI (24+1) samice

  • HDMI samice

  • Jack (3.5mm) samec

  • Jack (3.5mm) samice

  • micro HDMI samec

  • S-VIDEO samec

  • SCART samec

  • SVGA (D-sub) samec

  • SVGA (D-sub) samice

  • TOSLINK samec

  • VGA (D-sub) samec

  • VGA (D-sub) samice

  • 2x Cinch samec

  • 2x CINCH samice

  • 3x CINCH samec

  • 6x CINCH samec
NáhledVýr.Skl.č. | Obj. č. | OEMCena EU vč. DPHDPH
Video kabel DisplayPort samec - DisplayPort samec, 0.5m, černý, DOPRODEJ
Skl.č.: *97889
Obj. č. : KM005DPN01
84,7021%
Video kabel DisplayPort samec - DisplayPort samec, 2m, černý, blistr, DOPRODEJ
Skl.č.: *53482
Obj. č. : KM020DPNQL
OEM: 53482
44,7021%
Video kabel DisplayPort samec - DisplayPort samec, 2m, černý, DOPRODEJ
1Skl.č.: *38757
Obj. č. : KM020DPN01
34,0021%
Video kabel DisplayPort samec - DisplayPort samec, 3m, černá, DOPRODEJ
1Skl.č.: *42510
Obj. č. : KM030DPN01
73,5021%
Video kabel DisplayPort samec - DisplayPort samec, DP v 1.4, 2m, pozlacené konektory, černý, 8K@60Hz, 32,4Gb/s, DOPRODEJ
Skl.č.: *72118
Obj. č. : KM0201PG1B01
68,2021%
Video kabel DisplayPort samec - DisplayPort samec, DP v 1.4, 2m, pozlacené konektory, černý, Logo blistr, 8K@60Hz, 32,4Gb/s, DOPRO
LLSkl.č.: *75884
Obj. č. : KM0201PG1BQL
OEM: 75884
76,7021%
Video kabel DisplayPort samec - DVI (24+1) samec, 2m, pozlacené konektory, černý, DOPRODEJ
1Skl.č.: *30496
Obj. č. : KM020DDF01
213,0021%
Video kabel DisplayPort samec - HDMI samec, 1m, černá, DOPRODEJ
1Skl.č.: *43010
Obj. č. : KM010DIF01
90,5021%
Video kabel DisplayPort samec - HDMI samec, 1m, černá, Logo blistr, DOPRODEJ
LLSkl.č.: *45030
Obj. č. : KM010DIFQL
93,9021%
Video kabel DisplayPort samec - HDMI samec, 2m, černá, DOPRODEJ
1Skl.č.: *30498
Obj. č. : KM020DIF01
200,0021%
Video kabel DisplayPort samec - HDMI samec, 5m, černá, Logo blistr, DOPRODEJ
LLSkl.č.: *45032
Obj. č. : KM050DIFQL
891,0021%
Video kabel DisplayPort samec - HDMI samec, 5m, černý, DOPRODEJ
1Skl.č.: *31852
Obj. č. : KM050DIF01
135,0021%
Video kabel mini DisplayPort samec - DisplayPort samec, 2m, černý, DOPRODEJ
Skl.č.: *63966
Obj. č. : KM020DPX01
127,0021%
Video kabel mini DisplayPort samec - DisplayPort samec, 3m, černý, DOPRODEJ
Skl.č.: *63964
Obj. č. : KM030DPX01
225,0021%

LEGENDA:Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění, některé obrázky mají jen ilustrační charakter.
Akce. Novinka. Výprodej.
* SN - smluvní navýšení ceny (PHE popl. za likvidaci hist. zboží + AP autorský poplatek )

Ceny jsou Kč bez DPH

Audio / Video

jiné Kabely, redukce, wifi
Výběr podle parametrů