- home
- >
- Díly pro servis
- >
- HP
- >
- VHPF2G77AGKG
HP originální maintenance kit F2G77A, 225000str., sada pro údržbu
| Obj. číslo | VHPF2G77AGKG | |
| Skladové č. | *63061 | |
| Originální č. | F2G77A | |
| Čárový kód | 888182490112 | |
| Celní zařazení | 84439990 | |
| Záruka | 24 měsíců | |
| Výrobce | Hewlett-Packard | |
Od 1.5.2023 je tento produkt určen pouze pro registrované HP partnery. Zaregistrujte se i Vy, je to snadné - více informací zde nebo u Vašeho obchodníka | ||
HP LaserJet 220V Maintenance Kit
Sady pro údržbu tiskáren HP zajistí, že tiskárna HP bude vždy provozuschopná a nabízet tisk v nejvyšší možné kvalitě.
Zajistěte optimální kvalitu tisku
Pravidelná výměna sad pro údržbu umožňuje tiskárně HP nepřetržitě poskytovat vynikající kvalitu tisku.
Maximalizujte pracovní efektivitu
Sady pro údržbu HP zajišťují, že tiskárna HP bude vždy k dispozici, což pomáhá maximalizovat efektivitu vaší firmy. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění na to, že díl vyžaduje údržbu.
Spolehlivost a trvanlivost
Sady pro údržbu HP obsahují odolný materiál, navíc jsou samozřejmě kryty zárukou HP.
[1]Zabaleno
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Sada pro údržbu tiskáren HP LaserJet, 220 V; Instalační příručka Pokyny k recyklaci LLC |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 225 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Skutečná výtěžnost do velké míry závisí na tištěném obsahu a dalších faktorech. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 225000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 225000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 32 ºC |
| Technologie tisku | Laser |
| Vlastní formáty médií | 140 x 210 až 216 x 356 mm |
| Segment | Business |
| Číslo UPC | 888182490112 |
| Obsah balení | Sada pro údržbu tiskáren HP LaserJet, 220 V; Instalační příručka Pokyny k recyklaci LLC |
| Číslo poznámky pod čarou – rozměry (Š x H x V) | [1] |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 482 x 294 x 267 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 192 x 980 x 2 146 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 482 x 294 x 267 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 64 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Množství na paletě | 64 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F2G77A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost balení | 2,8 kg |
| Hmotnost palety | 221,1 kg |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| balení | karton | |
| ks | 1 ks | 1 ks |
| čárový kód | 888182490112 | |
| rozměr | 48.2*24.9*26.7cm | 48.2cm*29.4cm*26.7cm |
| hmotnost | 2.800kg | 2.80kg |
Vytvořte si nabídku tohoto produktu pro Vaše zákazníky.
Všechny údaje jsou editovatelné a nepovinné a v nabídce se zobrazí pouze vyplněná pole.
LAMA Plus s.r.o. - největší specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků






