- home
- >
- Díly pro servis
- >
- HP
- >
- VHPCE732AGKG
HP originální maintenance kit CE732A, 225000str., sada pro údržbu, DOPRODEJ
| Obj. číslo | VHPCE732AGKG | |
| Skladové č. | *63052 | |
| Originální č. | CE732A | |
| Čárový kód | 884962981320 | |
| Celní zařazení | 84439990 | |
| Záruka | 24 měsíců | |
| Výrobce | Hewlett-Packard | |
Od 1.5.2023 je tento produkt určen pouze pro registrované HP partnery. Zaregistrujte se i Vy, je to snadné - více informací zde nebo u Vašeho obchodníka | ||
HP LaserJet CE732A 220V Sada pro údržbu
Sady pro údržbu tiskáren HP zajistí, že tiskárna HP bude vždy provozuschopná a nabízet tisk v nejvyšší možné kvalitě.

Zajistěte optimální kvalitu tisku
Zajistěte nepřerušenou funkci tiskárny HP s optimální kvalitou pravidelným doplňováním spotřebních materiálů.
Maximalizujte pracovní efektivitu
Se sadou pro údržbu HP bude tiskárna HP vždy k dispozici, což umožňuje maximalizovat efektivitu vaší firmy. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění na to, že díl vyžaduje údržbu.
Spolehlivost a trvanlivost
Sady pro údržbu HP jsou velmi odolné, navíc jsou samozřejmě kryty zárukou HP.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 220V fixační sada; přenosový váleček; záchytné a podávací válce (pro zásobníky 2-x) |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 225 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Další informace naleznete na adrese www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet M4555: M4555, M4555h, M4555f, M4555fskm |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 225000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 225000 |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 884962981320 |
| Obsah balení | 220V fixační sada; přenosový váleček; záchytné a podávací válce (pro zásobníky 2-x) |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 484 x 296 x 271 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 2 449 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 484 x 296 x 271 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Množství na paletě | 32 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE732A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost balení | 2.18 kg |
| Hmotnost | 1,65 kg |
| balení | karton | |
| ks | 1 ks | 1 ks |
| čárový kód | 884962981320 | |
| rozměr | 48.4*29.6*27.1cm | 48.4cm*29.6cm*27.1cm |
| hmotnost | 2.200kg | 2.20kg |
Vytvořte si nabídku tohoto produktu pro Vaše zákazníky.
Všechny údaje jsou editovatelné a nepovinné a v nabídce se zobrazí pouze vyplněná pole.
LAMA Plus s.r.o. - největší specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků






