- home
- >
- Díly pro servis
- >
- HP
- >
- VHPCE246AGNG
HP originální fuser CE246A, 150000str., 110V, zapékací jednotka
| Obj. číslo | VHPCE246AGNG | |
| Skladové č. | *63043 | |
| Originální č. | CE246A | |
| Čárový kód | 884420403654 | |
| Celní zařazení | 84439990 | |
| Záruka | 24 měsíců | |
| Výrobce | Hewlett-Packard | |
Od 1.5.2023 je tento produkt určen pouze pro registrované HP partnery. Zaregistrujte se i Vy, je to snadné - více informací zde nebo u Vašeho obchodníka | ||
Ideální pro zákazníky, kteří tisknou obchodní dokumenty a marketingové materiály.
Tiskněte vynikající barevné firemní dokumenty i ostrý černý text pomocí originálních kazet HP s tonerem ColorSphere. Získejte tisk v kvalitě tiskového centra i ve své kanceláři – toner HP je kompatibilní s širokou řadou papírů pro laserové tiskárny a poskytuje konzistentní výsledky.
Udržujte nízké náklady na tisk a zachovejte si svou produktivitu. Tiskové kazety HP Color LaserJet zajišťují bezproblémový tisk s trvalými výsledky. Protože byly tyto kazety navrženy pro výjimečnou spolehlivost, vyhnete se plýtvání spotřebním materiálem a drahým prostojům.
Zvolte černou tonerovou kazetu, která vyhovuje vaší kanceláři. Společnost HP nabízí kazety pro častý velkoobjemový i pro každodenní tisk. Snadným způsobem sledujte využití toneru a objednávejte nový díky vestavěným inteligentním funkcím originálních kazet HP.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Průvodce instalací fixační jednotky HP Color LaserJet 110V |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 150 000 stran |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Color LaserJet Enterprise CP4025 a CP4525; Řada multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet Enterprise CM4540 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 150 000 |
| Barevná výtěžnost | 150 000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 150 000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 150 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Obsah balení | Průvodce instalací fixační jednotky HP Color LaserJet 110V |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 483 x 190 x 276 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 856 x 760 x 2 330 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 483 x 190 x 276 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Množství na paletě | 96 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE246A |
| Kód UNSPSC | 44103004 |
| Hmotnost balení | 3,0 kg |
| Hmotnost palety | 263 kg |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| balení | karton | |
| ks | 1 ks | 1 ks |
| čárový kód | 884420403654 | |
| rozměr | 48.3*19.0*27.6cm | 48.3cm*19.0cm*27.6cm |
| hmotnost | 3.000kg | 3.00kg |






