HP LaserJet 220V Sada pro uživatelskou údržbu
Sady pro údržbu tiskáren a sady spotřebního materiálu HP LaserJet zajistí, že tiskárna HP bude vždy provozuschopná a bude zajišťovat tisk v nejvyšší možné kvalitě.
Zajistěte nepřerušenou funkci tiskárny HP s optimální kvalitou pravidelným doplňováním spotřebních materiálů.
Se sadou pro údržbu HP bude tiskárna HP vždy k dispozici, což umožňuje maximalizovat efektivitu vaší firmy. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění na to, že díl vyžaduje údržbu.
Sady pro údržbu HP jsou velmi odolné, navíc jsou samozřejmě kryty zárukou HP.
| Název | Hodnota |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Průměrná výtěžnost: 225 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Skutečná výtěžnost do velké míry závisí na tištěném obsahu a dalších faktorech. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 225000 |
| Technologie tisku | Laser |
| Segment | Business |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 492 x 237 x 349 mm |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CB389A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost | 3,311 kg |