- home
- >
- Díly pro servis
- >
- HP
- >
- VHPC2H57AGKG
HP originální maintenance kit C2H57A, 200000str., sada pro údržbu
| Obj. číslo | VHPC2H57AGKG | |
| Skladové č. | *63032 | |
| Originální č. | C2H57A | |
| Čárový kód | 887111489814 | |
| Celní zařazení | 84439990 | |
| Záruka | 24 měsíců | |
| Výrobce | Hewlett-Packard | |
Od 1.5.2023 je tento produkt určen pouze pro registrované HP partnery. Zaregistrujte se i Vy, je to snadné - více informací zde nebo u Vašeho obchodníka | ||
HP LaserJet 220V Sada pro údržbu a fixaci
Navrženo pro uživatele tiskáren a multifunkčních zařízení LaserJet Enterprise, kteří potřebují optimální kvalitu a spolehlivost.
Zajistěte optimální kvalitu tisku
Zajistěte nepřerušenou funkci tiskárny a multifunkčního zařízení HP v optimální kvalitě s pravidelným doplňováním spotřebních materiálů.
Maximalizujte pracovní efektivitu
Sady pro údržbu HP zajišťují, že tiskárna a multifunkční zařízení HP budou vždy k dispozici, což pomáhá maximalizovat efektivitu vaší firmy. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění, že díl vyžaduje údržbu.
Spolehlivost a trvanlivost
Sady pro údržbu HP jsou velmi odolné, navíc jsou samozřejmě kryty zárukou HP.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Sada pro údržbu 220 V; Průvodce instalací |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 200 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Životnost sady pro údržbu se liší v závislosti na průměrné délce úloh. |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 200000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 200000 |
| Technologie tisku | Laser |
| Segment | Business |
| Číslo UPC | 887111489814 |
| Obsah balení | Sada pro údržbu 220 V; Průvodce instalací |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 590 x 245 x 332 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 2 334 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Množství na paletě | 56 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C2H57A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost balení | 5,2 kg |
| Hmotnost palety | 5,2 kg |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| balení | karton | |
| ks | 1 ks | 1 ks |
| čárový kód | 887111489814 | |
| rozměr | 59.0*24.5*33.2cm | 59.0cm*24.5cm*33.2cm |
| hmotnost | 5.200kg | 5.20kg |
Vytvořte si nabídku tohoto produktu pro Vaše zákazníky.
Všechny údaje jsou editovatelné a nepovinné a v nabídce se zobrazí pouze vyplněná pole.
LAMA Plus s.r.o. - největší specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků







