| Obsah balení | 220V fixační jednotka HP Color LaserJet; Instalační příručka |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Průměrná výtěžnost 150 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Skutečná výtěžnost do velké míry závisí na tištěném obsahu a dalších faktorech. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M552dn; Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M553n; Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M553dn; Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M553x; Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M553dh; Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M577dn B5L46A; Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M577f B5L47A; Průchozí multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M577c B5L54A; Průchozí multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M577z B5L48A; Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Managed M577dnm B5L49A; Průchozí multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Managed M577cm B5L50A |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 150 000 |
| Barevná výtěžnost | 150 000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 150 000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 150 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–60% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 27 ºC |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 ºC |
| Segment | Business |
| Číslo UPC | 888182585597 |
| Obsah balení | 220V fixační jednotka HP Color LaserJet; Instalační příručka |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 500 x 200 x 288 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 2 334 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 380 x 148 x 85 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Množství na paletě | 96 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | B5L36A |
| Kód UNSPSC | 44103004 |
| Hmotnost balení | 2,3 kg |
| Hmotnost palety | 230,8 kg |
| Hmotnost | 1,44 kg |