- home
- >
- Díly pro servis
- >
- HP
- >
- VHPB3M78AGKG
HP originální maintenance kit B3M78A, 225000str., sada pro údržbu
| Obj. číslo | VHPB3M78AGKG | |
| Skladové č. | *63027 | |
| Originální č. | B3M78A | |
| Čárový kód | 887758525579 | |
| Celní zařazení | 84439990 | |
| Záruka | 24 měsíců | |
| Výrobce | Hewlett-Packard | |
Od 1.5.2023 je tento produkt určen pouze pro registrované HP partnery. Zaregistrujte se i Vy, je to snadné - více informací zde nebo u Vašeho obchodníka | ||
Sada pro údržbu tiskáren HP LaserJet, 220 V
Sady pro údržbu tiskáren HP zajistí, že tiskárna HP bude vždy provozuschopná a nabízet tisk v nejvyšší možné kvalitě.
Zajistěte optimální kvalitu tisku
Pravidelná výměna sad pro údržbu umožňuje tiskárně HP nepřetržitě poskytovat vynikající kvalitu tisku.
Maximalizujte pracovní efektivitu
Sady pro údržbu HP zajišťují, že tiskárna HP bude vždy k dispozici, což pomáhá maximalizovat efektivitu vaší firmy. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění na to, že díl vyžaduje údržbu.
Spolehlivost a trvanlivost
Sady pro údržbu HP jsou spolehlivé a vynikají dlouhou trvanlivostí.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Fixační jednotka; Průvodce instalací; Dokument o recyklování |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 225 000 stran |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 225 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Skutečná výtěžnost do velké míry závisí na tištěném obsahu a dalších faktorech. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630dn B3G84A; Multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630f J7X28A; Multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630f B3G85A; Průchozí multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630z B3G86A |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 225000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 225000 |
| Technologie tisku | Laser |
| Segment | Business |
| Číslo UPC | 887758558058 |
| Obsah balení | Fixační jednotka; Průvodce instalací; Dokument o recyklování |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 484 x 296 x 271 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 2 048 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 30,5 x 11,0 x 9,7 cm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 1 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 4 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Množství na evropské paletě | 28 |
| Množství na paletě | 7 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | B3M78A |
| Čísla tarifů | 8443992550 |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost balení | 4,72 kg |
| Hmotnost palety | 284,65 kg |
| Hmotnost | 1,67 kg |
| balení | karton | paleta | |
| ks | 1 ks | 1 ks | 40 ks |
| čárový kód | 887758525579 | ||
| rozměr | 48.4*29.6*27.1cm | 48.4cm*29.6cm*27.1cm | |
| hmotnost | 4.720kg | 4.72kg |
Vytvořte si nabídku tohoto produktu pro Vaše zákazníky.
Všechny údaje jsou editovatelné a nepovinné a v nabídce se zobrazí pouze vyplněná pole.
LAMA Plus s.r.o. - největší specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků






