- home
- >
- Multimédia
- >
- Reproduktory
- >
- QEGER181WM00
Genius reproduktory SP-HF1812BT, 2.0, 50W, světle hnědá
| Obj. číslo | QEGER181WM00 | |
| Skladové č. | *106937 | |
| Originální č. | 31730055403 | |
| Čárový kód | 4710268262244 | |
| Celní zařazení | 85182100 | |
| Záruka | 24 měsíců | |
| Výrobce | Genius |

Genius SP-HF1812 – dřevěné reproduktory pro přirozený zvuk
Výkonné dvoupásmové reproduktory Genius SP-HF1812, které mají styl a postarají se o plnohodnotné ozvučení v kanceláři i domácnosti. Jsou ideální pro pracovní i multimediální sestavy, hudební i filmové nadšence. Díky celkovému výkonu 50 W RMS si užijete kvalitní poslech bez kompromisů v každé běžné místnosti. Reproduktory Genius SP-HF1812 lze připojit bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 5.3, ale nechybí ani standardní 3,5mm jack konektor, aby byl set kompatibilní nejenom s PC a notebooky, ale také smartphony, tablety nebo TV.
Genius SP-HF1812 Pine Wood
Výkonné dvoupásmové reproduktory s dřevěným kabinetem a Bluetooth připojením pro milovníky kvalitního zvuku.
Reproduktory Genius SP-HF1812BT s celkovým výkonem 50 W RMS jsou navrženy pro náročné posluchače, kteří ocení vysokou věrnost zvuku a nízké zkreslení. Díky dvoupásmovému řešení s 2" výškovým a 4" basovým reproduktorem nabízejí vynikající separaci vysokých a nízkých frekvencí. Kromě krásného a čistého zvuku lze výšky a hluboké basy nastavit podle osobních preferencí.
Reproduktory SP-HF1812BT poskytují bezdrátové připojení pomocí Bluetooth 5.3 a také klasický 3,5mm jack konektor, takže je můžete připojit k mobilním telefonům, tabletům, počítačům i televizorům. Ať už posloucháte klidnou hudbu, pop, klasiku nebo si užíváte vzrušující filmy a hry, ponoření se do krásných zvuků bude skvělým zážitkem pro vaše uši.
- Dřevěné Bluetooth reproduktory s výkonem 50 wattů (RMS) pro připojení k mobilním zařízením, počítačům a TV
- Dvoupásmový systém s 2" výškovým reproduktorem pro jemné a hladké výšky
- 4" basový reproduktor zajišťující kvalitní reprodukci nízkých frekvencí
- Samostatné ovládání výšek a basů pro přizpůsobení zvuku podle preferencí
- Ultra-pevná MDF konstrukce skříně pro lepší zvukovou odezvu
- Bluetooth 5.3 pro bezdrátové připojení a 3,5mm vstup pro kabelové připojení
- Sluchátkový výstup pro soukromý poslech
- K dispozici ve dvou barevných provedeních - přírodní borovice nebo tmavě hnědá
Kvalitní zvukový projev
Díky dvoupásmovému
řešení s 2" výškovým a 4" basovým reproduktorem nabízí SP-HF1812BT
vynikající separaci vysokých a nízkých frekvencí. Samostatné ovladače
basů a výšek umožňují přizpůsobit zvuk přesně podle vašich preferencí.
Všestranné připojení
Reproduktory můžete
připojit bezdrátově přes Bluetooth 5.3 k vašemu telefonu, tabletu nebo
notebooku. Alternativně můžete využít 3,5mm audio vstup pro připojení k
počítači, televizoru nebo jinému audio zařízení. Nechybí ani sluchátkový
výstup pro soukromý poslech.
Elegantní design
Reproduktory jsou dostupné ve
dvou provedeních – světlé borovicové dřevo nebo tmavě hnědá varianta.
Díky kvalitnímu zpracování z MDF materiálu a dřevěnému vzhledu se stanou
stylovým doplňkem každého interiéru.
| Celkový výkon: | 50 W |
| Citlivost: | 75 dB |
| Frekvenční rozsah: | 40 Hz - 20 000 Hz |
| Regulace výšek: | Ano |
| Regulace hlasitosti: | Ano |
| Regulace basů: | Ano |
| Výstup: | 1 x sluchátkový výstup |
| Vstup: | 1 x AUX (RCA), Bluetooth 5.3, 3.5 mm jack |
| Rozměr: | 270 x 155 x 148.5 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Celková hmotnost: | 4.78 kg |
| Barva: | světle hnědá |
| balení | karton | paleta | |
| ks | 1 ks | 4 ks | 80 ks |
| čárový kód | 4710268262244 | ||
| rozměr | 36.4*30.0*19.4cm | 40.5cm*37.2cm*62.5cm | 100.0*120.0*200.0cm |
| hmotnost | 4.786kg | 20.10kg | 256.00kg |













