D

SMAT

Staňte se součástí sítě specialistů na inkousty, tonery, papíry, CD, DVD...


Díky nám budete moci svým zákazníkům nabídnout vždy něco navíc:

 • až 8 000 položek spotřebního materiálu a doplňků od téměř 80 výrobců,
 • akční nabídky, které nikdo jiný nemá,
 • mimořádnou podporu výrobců spotřebního materiálu (skvělé ceny, dárky k nákupu),

Navíc získáte:


 • Easy E-shop Pyramid (internetový obchod pro koncové zákazníky),
 • letákovou podporu,
 • označení prodejny,
 • reklamní předměty v designu SMAT
 • a mnoho dalších výhod...


SMAT


LAMA Plus jako specializovaný distributor spotřebního materiálu a doplňků, zaujímající čelní pozici ve své domovské zemi a exportující do cca 20 zemí Evropy, se rozhodl ve své snaze profesionálně podpořit své největší partnery, založit specializovanou síť Smat ("Supplies-material",popř. "spotřební materiál"). Jedná se o v dnešní době ojedinělou maloobchodní síť prodejen nabízejících kompletní sortiment spotřebního materiálu a doplňků pro výpočetní a kancelářskou techniku, která bude rozšířena po pilotním projektu v České republice a Slovenské republice postupně do dalších států Evropy.

Chcete:
 • se stát předním hráčem v oblasti spotřebního materiálu ve svém regionu?

 • být součástí silného mezinárodního týmu se stabilním a profesionálním zázemím?

 • zviditelnit svou firmu?

 • přivést do svých prodejen více zákazníků?

 • svým rychlým rozhodnutím předběhnout Vaši konkurenci?

 • optimalizovat svou skladovou zásobu, nedržet ležáky ale být zásobeni rychle obrátkovým zbožím?

 • znát nejnovější trendy v oblasti tiskových technologií a být u zdroje informací z oboru?

 • být úspěšní ve svém podnikání, mít "navrch" před konkurencí a znásobit své zisky?

Odpovíte-li ANO, pak čtěte dále:

 

LAMA Plus se specializuje výhradně na distribuci spotřebního materiálu a doplňků pro výpočetní a kancelářskou techniku a díky této specializaci je obchodním partnerům k dispozici tým odborníků s 16-letým know-how.

 

Úkol, který si jako přední distributor na českém trhu klademe, je co nejlépe podporovat a sloužit našemu partnerovi. Tím je právě Vaše firma - prodejce spotřebního materiálu. Jedním z klíčových cílů každého podnikatele je naplnit svůj obchod lidmi, kteří kupují. A právě tento cíl se stal hlavním pilířem myšlenky o vybudování sítě prodejen Smat, profilující se jako specialista v oblasti spotřebního materiálu a nabízející komplexní servis koncovým zákazníkům. Cílem projektu je kromě jiného vytvoření mezinárodně známé značky, která bude, kdekoliv se s ní zákazník setká, zárukou daného sortimentu a služeb.

 

SMAT:

 • prodejní síť založená na principu blízkému franchisingovému podnikání 

 • maloobchodní síť samostatných partnerů s komplexní nabídkou spotřebního materiálu originálního i kompatibilního a počítačových doplňků 

 • centrální široká marketingová podpora zacílená na intenzivní propagaci sítě a jejích členů 

 • díky jednotné a společné propagaci v celé síti se marketingová síla značky zvyšuje

 • spojení výhod velkých a malých podniků jako široký sortiment, nákupní a nákladové výhody/znalost místního trhu a situace, kupní síly, pružnost a operativnost, zvýšená motivace k dosažení cíle. Výsledkem je dosažení synergického efektu: nápady, zkušenosti a kontakty všech členů sítě, množstevní slevy při hromadném odběru služeb a výrobků ( inzerce, reklama, letáky, identifikační znaky prodejny, …), zviditelnění sítě a tím i jednotlivých členů

 • >poskytnutí důvodu koncovým zákazníkům nakupovat právě u Vás a nikoliv u konkurence. Šíře Vaší nabídky v této oblasti bude naprosto ojedinělá (a patřičně propagovaná), budete moci zaručit promptní dodávky kompletního sortimentu a to za více než konkurenční ceny. Dokážete pro své zákazníky nalézt vhodný spotřební materiál a nabídnout současně i více řešení jejich požadavků. Bude za Vámi stát silný partner s know-how budovaným více než a 16 let.

 • konkurenční výhodu v dnešní době nemá osamocená firma se srovnatelnou nabídkou, ale firma s vyjímečnou nabídkou, jejíž aktivity jsou navíc posíleny spoluprací s ostatními partnery. 

Vedle výše uvedených výhod zajistíme partnerům sítě Smat prvotní podporu spojenou se zahájením působení sítě na českém trhu. Jedná se o: 

 

a.

vnější identifikační znaky prodejny: venkovní závěsný poutač nad vstupem do prodejny, polepy výloh s logem sítě, závěsné tabule do výlohy, pracovní doba s kontaktem a etiketa na vstupní dveře do prodejny v designu Smat, reklamní stojany (áčka) atd.

b.

vnitřní identifikační znaky na prodejnu: plakáty, vlaječky, certifikát partnerství v síti Smat, stojánky na letáky, mincovníky a další nástroje.

c.

tiskoviny a reklamní předměty v designu sítě Smat: pravidelný nabídkový leták s Vašimi cenami a barevnými fotografiemi produktů, včetně kontaktu na Vaší prodejnu, předtištěné barevné letáky určené pro dotisk Vašeho sdělení zákazníkům (akční nabídka, oznámení, apod.), hlavičkové papíry a potištěné dopisní obálky, vizitky s Vaším kontaktem, propagační a dárkové předměty

d.

internetová prezentace sítě Smat a jejích partnerů na www.smat.cz 

e.

inzertní kampaně v oborových i mimooborových periodikách

f.

každoroční setkání partnerů sítě za přítomnosti zástupců předních výrobců spotřebního materiálu 

g.

motivační akce pro partnery sítě i koncové zákazníky

h.

propagace na veletrhu Invex

 

Firmám, které jsou zapojeny do stávajících partnerských programů Logo a Fullmark nebo jsou členy Supplies Clubu Epson, Lexmark či Oki a rozhodnou se využít nabídky stát se členem sítě Smat, již nebudou prodlouženy stávající smlouvy, ale výhody z nich plynoucí budou zakomponovány do smlouvy o zřízení sítě Smat.

 

Pokud Vás tento krátký popis partnerského programu zaujal a chtěli byste na něm participovat, kontaktujte, prosím, garanty Smat partnerského programů p. Světlanu Horvathovou (tel. 558 888 810, svetlana.horvathova@lama.cz) nebo p. Pavlu Machálkovou (tel. 558 888 818, pavla.machalkova@lama.cz).