07.02.2019

Powerbanka Avacom Prisma

 Powerbanku Avacom Prisma PQ-10 vybavenou nejmodernějšími technologiemi využijete zejména při nabíjení náročných smarphonů a dalších zařízení. Určitě oceníte kvalitní zpracování, kompaktní rozměry a elegantní design powerbanky. Navíc je lehká, i přes vysokou kapacitu váží pouze 268g.


Power Banka s moderními technologiemi


AVACOM Prisma PQ-10 je malá, lehká a výkonná. Konektor USB-C umožňuje nabíjení moderními technologiemi Power Delivery a Qualcomm Quick Charge, a to jak připojených zařízení, tak Power Banky samotné.

Power Banka je vhodná například pro mobilní telefony Apple iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, které mají podporu technologie Power Delivery. Pro nabíjení použijte kompatibilní kabel USB-C - Lightning, iPhone můžete nabít na 50 procent kapacity baterie už za 30 minut.

Power Banka je také vhodná pro všechna zařízení, která podporují technologie Qualcomm Quick Charge nebo Pump Express - což jsou například novější generace mobilních telefonů Samsung, Sony, HTC, LG, Xiaomi a další. Pro jejich nabíjení slouží USB-A nebo USB-C výstup. 

Moderní nabíjecí technologie zvyšují nabíjecí napětí až na 12 V oproti běžným 5 V, čímž dochází k výraznému zvýšení nabíjecího výkonu až na 18 W. Ve srovnání s běžnou Power Bankou jde až o 3,6x rychlejší nabíjení. Nabíjet lze 2 zařízení najednou a Power Banka má technologii Pass Through Charging, takže může nabíjet sama sebe a zároveň připojené zařízení.

Kapacita Power Banky je 10 000 mAh, což je dostatečné pro několikanásobné nabití připojeného smartphonu. 

AVACOM Prisma PQ-10 váží pouze 268 g a měří jen 14 x 7,5 cm, takže se vejde do kapsy a bude Vaším cenným pomocníkem na cestách. 


 KódNázevVaše cenaSN
ANAQ000308AG  AVACOM externí baterie PRISMA PQ-10, Li-Pol 10000mAh, USB-C PD vstup a výstup    536,36 Kč0