22.02.2018

Děkujeme Vám - ChannelWorld Awards: Specializovaný distributor roku - 2. místo

Děkujeme za Vaše hlasy, díky kterým jsme obhájili 2. místo v anketě ChannelWorld Awards v kategorii Specializovaný distributor roku 2017.

Po celý rok se snažíme dělat vše, abychom Vám - našim zákazníkům - vyšli vstříc a byli Vám spolehlivým partnerem a oporou ve Vašem úspěšném podnikání.

Tohoto ocenění si velice vážíme a i nadále budeme dělat maximum proto, abychom dostáli našemu mottu: Postaráme se o Vás...

Váš LAMA tým


Děkujeme

O anketě ChannelWorld Awards 2017
Historicky 11. ročník hodnocení ICT distributorů a výrobců organizuje vydavatelství IDG pod hlavičkou ChannelWorld Awards. Hodnocení bylo součástí rozsáhlého průzkumu, který uskutečnilo IDG a jeho magazín ChannelWorld ve spolupráci s technologickým partnerem a realizátorem dotazování, společností LiveSale.

Sběr dat probíhal formou interaktivního on-line dotazníku za podpory video-dotazování a co-browsingu. Rozsáhlé dotazování mezi resellery a poskytovateli služeb v České republice a na Slovensku probíhalo od prosince 2017 do začátku února 2018 a zapojilo se do něj 589 respondentů z 563 firem.

O vítězích jednotlivých kategorií rozhodl vážený průměr jejich ohodnocení. U distributorů respondenti hodnotili jednou až pěti hvězdičkami oblasti, jako jsou ceny a cenová zvýhodnění, financování, značky v portfoliu a skladovou dostupnost zboží, komunikaci a vztahy s obchodníky, předprodejní podporu, B2B web, nebo partnerská setkání a školení. Výrobcům dávali respondenti vždy souhrnnou známku jako hodnocení obchodní spolupráce za předchozí rok.